Bordssurtout
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSSURTOUT, 1800-talets första hälft, med 4 flaskor, och senapsburk, ställ i plått och mahogny, flaskor med slipa dekor, flaskornas höjd 15-23 cm, längd 31 cm
Slitage, nagg, 2 propp saknas
712498
2019-12-12