Bordssurtout

Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSURTOUT, 1800-talets första hälft, med 4 flaskor, och senapsburk, ställ i plått och mahogny, flaskor med slipa dekor, flaskornas höjd 15-23 cm, längd 31 cm

Slitage, nagg, 2 propp saknas

712498

2019-12-12