Oskar Andersson Litografier

Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier
Oskar Andersson Litografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR ANDERSSON (1877-1906): (3) Arbetshästar, signerade och daterad i trycket, litografier, rammått 36-41x54-59 cm

712499

2019-12-12