Staffli

Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STAFFLI, 1900-tal, ek, på hjul, justerbar höjd ca 202 cm, bredd 72 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

712508

2019-12-12