Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STAFFLI, 1900-tal, ek, på hjul, justerbar höjd ca 202 cm, bredd 72 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
712508
2019-12-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner