Sminkbord sekelskifte
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SMINKBORD, sekelskifte, rokoko/nyrenässansstil, valnöt, sminkbord med spegel samt uppsats, fem låsbara lådor i sarg, två mindre lådor i uppsatsen, spegel reglerbar, höjd 169-79, 117x55 cm
Mittenlådan i sarg svår att låsa/tjärvar, vänstra bakfot med lagning, smärre sprickor i spegelramen, slitage på skivan, liten mörk fläck
712545
2019-12-11