Sminkbord sekelskifte

Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte
Sminkbord sekelskifte

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SMINKBORD, sekelskifte, rokoko/nyrenässansstil, valnöt, sminkbord med spegel samt uppsats, fem låsbara lådor i sarg, två mindre lådor i uppsatsen, spegel reglerbar, höjd 169-79, 117x55 cm

Mittenlådan i sarg svår att låsa/tjärvar, vänstra bakfot med lagning, smärre sprickor i spegelramen, slitage på skivan, liten mörk fläck

712545

2019-12-11