Malmkrona
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MALMKRONA, ljuskrona/taklampa, 1900-talets andra hälft, barockstil, 8 ljusarmar, höjd exkl. kedja ca 60, diameter ca 72 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärmar till lampor saknas
712546
Päivämäärä:
2019-12-12