Hylsbajonetter 2 st

Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st
Hylsbajonetter 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HYLSBAJONETTER, 2 st, m/1867, svenska, Carl Gustafs stad för Remington, diverse tillverkar samt truppstämplar, ca 55 cm

Ålderrelaterat slitage

712547

2019-12-17