Resegarderob 1900-talets första hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEGARDEROB, 1900-talets del, svartlackad, med bärhantag i läder, beslag i metall, inredning med lådor och hängare, höjd ca 106, 59x57 cm

Skador: Slitage, rostiga beslag, skador. Med etiketter bla från Cunard och Paris

712553

2019-12-27