Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
PAUL LEROY, ´´Spinal Table´´ matbord, samtida, Paustian, skiva i vitt laminat, ben med fyrpassfot i borstat stål, etikettmärkt, H ca 72 cm, Diam ca 110 cm
Skador: slitage, repor
712566
2019-12-30