Väggur renässansstil

Väggur renässansstil
Väggur renässansstil
Väggur renässansstil
Väggur renässansstil
Väggur renässansstil
Väggur renässansstil
Väggur renässansstil
Väggur renässansstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-tal, renässansstil, urtavla med romerska siffror, dekor i relief av pressad försilvrad plåt, ca 38x3 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel saknas, smärre ytskador

712580

2019-12-14