Jardinjär jugend

Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

JARDINJÄR, 1900-talets början, nysilver, insats i glas, slipad dekor, höjd ca 20, längd 49 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

712588

2019-12-14