Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
JARDINJÄR, 1900-talets början, nysilver, insats i glas, slipad dekor, höjd ca 20, längd 49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg
712588
2019-12-14