Bordspendyl empire
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av ängel med harpa, höjd ca 37 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Mindre dekordel saknas
712609
Päivämäärä:
2019-12-14