Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av ängel med harpa, höjd ca 37 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Mindre dekordel saknas

712609

Päivämäärä:

2019-12-14