Bord rokoko

Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1700-tal, Frankrike, rokoko, fanérat i flertalet träslag, dekor intarsia, med skinnklädd skivskiva, kortsidorna med lådor, höjd ca 72, 77x46 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lagningar, smärre ytskador

712618

2019-12-14