Skulptur Paul Cornet
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PAUL CORNET (Frankrike 1892-1977): La Maternité, signerad och numrerad P. Cornet 1/8, mörkpatinerad brons, gjutarmärkt Cire Perdue Valsuani, höjd 87 cm
PROVENIENS: Stopalo
Märkt med personnummer
712619
2019-12-14