Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, omkring 1900, Louis XVI-stil, emaljerad urtavla med arabiska siffror, förgylld brons, bas i marmor, krönt av läsande kvinna, ca 33, längd 31 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

712623

2019-12-14