Byrå rokoko
2019-12-14
712624
| Klubbat belopp | 13 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flerat träslag, beslag i förgylld brons, höjd ca 83, 119x58 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Fanérskador