Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, 1920-tal, Art-deco, patinerad metall, dekor av kvinnofigur, skärm i plåt, höjd ca 35 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Ytskador
712629
2019-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner