Bordslampa 1920-tal

Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal
Bordslampa 1920-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, 1920-tal, Art-deco, patinerad metall, dekor av kvinnofigur, skärm i plåt, höjd ca 35 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Ytskador

712629

2019-12-14