Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KONSOLBORD, 1700-tal, rokoko, med stenskiva, förgyllt, skuren dekor, höjd ca 74, 83x46 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador och avslag, senare skiva delvis med smärre nagg
712638
2019-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här