Vävd tapet

Vävd tapet
Vävd tapet
Vävd tapet
Vävd tapet

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄVD TAPET, 1900-talets andra hälft, jaktmotiv av kvinna med hundar, ca 200x130 cm

Smärre slitage, baksida med fläckar

712644

2019-12-12