Oscar Reuterswärd litografi

Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 110/190, litografi, bladmått ca 70x49 cm

712650

2019-12-10