Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, fanerat med flertalet träslag, mässingsbeslag, delvis läderklädd skiva, höjd ca 74, 139x80 cm, nyckel finns

Slitage, avslag

712656

2019-12-15