Stig Sasen (Andersen), Kungstornen (Kungsgatan)

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG SASEN (ANDERSEN) (1900-tal): Kungstornen (Kungsgatan), signerad Stig Sasen.55, akvarell och tusch, 22,5x31 cm.

712658

2019-12-11