Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherre, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 33,5x40,5 cm
712663
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här