Vjeteslav kliuchnikov oljemålning
2019-12-13
712666
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med syrener, signerad V Kliuchnikov, atergo daterad 1998, olja på duk, ca 80x98, oramad