Sideboard
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, teakfanér, med tre lådor i sargem, draghandtag i mässing, underrede i svartlackerat stål, höjd ca 53, 100x37,5 cm
Bruksslitage, fläckar, märken, en låda med blyertsteckningar
712672
2019-12-10