Nils Pedersen Norrbro och Riksdagshuset

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS PEDERSEN (född 1952) Norrbro och Riksdagshuset - Stockholm, signerad N.Pedersen, olja på duk, ca 78x108 cm

712674

2019-12-11