Glasservis Helga

Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, "Helga", 57 dlr., klar glasmassa, 1900-tal, bestående av: 11 rödvinsglas, 10 vitvinsglas, 10 desertvinsglas, 12 selterglas, 6 snapsglas, 8 punschglas/likör

enstaka nagg kan förekomma

712676

2019-12-11