IKEA hyllor

IKEA hyllor
IKEA hyllor
IKEA hyllor
IKEA hyllor
IKEA hyllor
IKEA hyllor
IKEA hyllor
IKEA hyllor
IKEA hyllor
IKEA hyllor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKEA, (2) "Leksvik", bokhyllor, 1 par, 1900-talets slut, lackerade i pärlgrå ton, höjd ca 198 samt 93x32 cm

Mindre spricka på ett hyllplan, skrapmärke,slitage, alla hyllplan finns

712690

2019-12-12