Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKEA, (2) "Leksvik", bokhyllor, 1 par, 1900-talets slut, lackerade i pärlgrå ton, höjd ca 198 samt 93x32 cm
Mindre spricka på ett hyllplan, skrapmärke,slitage, alla hyllplan finns
712690
2019-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här