Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÄGARE, silver, Lars Boye (1762-1784/1795) Stockholm 1767, välvd fot, infällt mynt, svisselerad dekor, delvis förgylld, höjd 21 cm, vikt ca 493 g
Slitage, monogram
712703
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här