Kanna silver

Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, Svenska importstämplar, höjd 17 cm, vikt ca 517 g

712715

2019-12-11