Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, Louis XVI stil, emaljerad urtavla, bronserad metall, dekor av puttis, höjd ca 51 cm, pendel finns

Skador, slitage, nyckel saknas

712717

2019-12-11