Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Munkar med åsna, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, ca 70x51 cm
712728
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här