Emma Toll oljemålningar

Emma Toll oljemålningar
Emma Toll oljemålningar
Emma Toll oljemålningar
Emma Toll oljemålningar
Emma Toll oljemålningar
Emma Toll oljemålningar
Emma Toll oljemålningar
Emma Toll oljemålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMA TOLL (1847-1917): tillskriven, Flicka med blomsterstilleben,, signerad Emma Toll, olja på duk, ca 49x71 cm

Skador, dukskador, lagningar, retuscher

712736

2019-12-14