Monogramisten WHM oljemålning

Monogramisten WHM oljemålning
Monogramisten WHM oljemålning
Monogramisten WHM oljemålning
Monogramisten WHM oljemålning
Monogramisten WHM oljemålning
Monogramisten WHM oljemålning
Monogramisten WHM oljemålning
Monogramisten WHM oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONOGRAMISTEN WHM (sannolikt England, 18/1900-tal): Kustvy, olja på duk, ca 41x61 cm

Renoverad

712742

2019-12-14