Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): "I begynnelsen" III, signerad D Wallin, olja på pannå, a tergo med påskrift (Dagny) komp. 1912 Paris, samt stämpel David Wallains kvarlåtenskap, ca 35x42 cm
712749
2019-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här