David Wallin olja

David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): "I begynnelsen" III, signerad D Wallin, olja på pannå, a tergo med påskrift (Dagny) komp. 1912 Paris, samt stämpel David Wallains kvarlåtenskap, ca 35x42 cm

712749

2019-12-14