Paul Graf oljemålning

Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL GRAF (1866-1903): Korgosse, signerad och daterad Paul Graf 1891, olja på duk, ca 35x28 cm

712752

2019-12-14