Erik Olson litografi
2019-12-10
712753
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK H OLSON (1901-1986): Venus födelse, signerad och daterad Erik Olson 1977, 50/360, färglitografi, bildyta ca 38x54 cm