Stellan Mörner Färglitografi Halmstadgruppen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Kvinna i hängmatta, signerad Mörner, 34/310, färglitografi, ca bildyta ca 31x40 cm

712758

2019-12-10