Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LENNART JIRLOW (född 1936): Konstnär vid staffli, signerad L Jirlow, 315/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 47x54 cm

Zustandsbeschreibung

712759

2019-12-11