Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LENNART JIRLOW (född 1936): Konstnär vid staffli, signerad L Jirlow, 315/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 47x54 cm
Zustandsbeschreibung
712759
2019-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner