Oidentifierad konstnär 1800-tal
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONOGRAMISTEN WH (1800-tal): Månskenslandskap, monogramsignerad WH, a tergo med påskrift "målad av en studerande vid Norrlands nation /.../ år 1838", ca 36x44 cm
Krackeleringar, hål, duklagning
712768
2019-12-14