Gravyr efter Boucher

Gravyr efter Boucher
Gravyr efter Boucher
Gravyr efter Boucher
Gravyr efter Boucher

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAVYR, Mythologiskt motiv, efter Francois Boucher, 1700-tal, ramen 1800-talets första hälft, ca 43x49 cm

712771

2019-12-12