Bordsur
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fodral i gulmetall och sten, quartzverk, urtavla med romerska siffror, dekor av satyrer, höjd ca 58 cm
Skador, skevt fodral, lösa visare medföljer
712776
2019-12-14