Orientaliska matta

Orientaliska matta
Orientaliska matta
Orientaliska matta
Orientaliska matta
Orientaliska matta
Orientaliska matta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATTA, gallerigång, lugg i ull, varp i ull, ca 295 x 85 cm

Skador: Bruksslitage

712778

2020-01-03