Corneille seriegrafi

Corneille seriegrafi
Corneille seriegrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): Komposition med naken kvinna, signerad samt daterad 79, H C upplaga ca 49x65 cm

712779

2019-12-17