Christoffer Johan Wallroth oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): Insjölandskap, monogramsignerad, olja på pannå, ca 7x14 cm
Kuntoraportti
712783
Päivämäärä:
2019-12-14