Prydnadssköld

Prydnadssköld
Prydnadssköld
Prydnadssköld
Prydnadssköld

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PRYDNADSSKÖLD, 1900-talets mitt, motiv med Loke och Sigyn, gjutjärn diameter ca 46 cm

Märre slitage

712791

2019-12-17