Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ADOLF NORDLING (1840-1888): (2): Marin med segelfartyg, signerad och daterad A Nordling varav en daterad -75, olja på pannå, respektiveca 17x30 cm
712793
2019-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här