Adolf Nordling Lennartnäs
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ADOLF NORDLING (1840-1888): (2): Marin med segelfartyg, signerad och daterad A Nordling varav en daterad -75, olja på pannå, respektiveca 17x30 cm
Kuntoraportti
712793
Päivämäärä:
2019-12-14