Adolf Nordling Lennartnäs

Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs
Adolf Nordling Lennartnäs

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ADOLF NORDLING (1840-1888): (2): Marin med segelfartyg, signerad och daterad A Nordling varav en daterad -75, olja på pannå, respektiveca 17x30 cm

Kuntoraportti

712793

Päivämäärä:

2019-12-14